SMART na start

UWAGA – INWESTYCJA ZAKOŃCZONA – LOKALE GOTOWE DO OBJĘCIA !

smART to pierwszy w Poznaniu nowoczesny kompleks mikroapartamentów o powierzchni od 18,3 m2 do 28 m2 . Projekt smART skierowany jest do młodych ludzi, którzy startując w samodzielne życie, poszukują mieszkania za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji. To także propozycja dla osób inwestujących w nieruchomości na wynajem, którym deweloper gotowy jest zapewnić obsługę profesjonalnego operatora.

Pierwsze mikroapartamenty zaczęły powstawać w Nowym Jorku na Manhattanie, rozprzestrzeniając się szybko na inne metropolie w USA, Japonii, Chinach i Europie.  Z czasem zyskiwały coraz większe zainteresowanie ze strony młodych ludzi, którzy poszukiwali mieszkań o niewielkich metrażach, położonych w centralnych punkach, w bliskości wszystkich atrakcji proponowanych przez duże miasta.
Mikroapartamenty smART to samodzielne małe lokale, spełniające potrzeby współczesnych singli, nowocześnie i  funkcjonalnie urządzone o wysokim standardzie i świetnej lokalizacji. Mały rozmiar lokali to gwarancja niskiej ceny, a wysoka jakość wykończenia i nowoczesny design wraz z perfekcyjnie zaadaptowaną funkcjonalną powierzchnią to gwarancja pełnej satysfakcji.

wizualizacja1

O INWESTYCJI

Projekt smART jest realizowany przez spółkę Talarczyk i Scheller Nieruchomości, jedną z pierwszych firm działających na poznańskim rynku nieruchomości, należącą do ścisłej czołówki największych i najprężniejszych przedsiębiorstw. W ciągu ostatnich 20 lat, spółka z sukcesem zrealizowała wiele inwestycji, pośredniczyła w sprzedaży setek mieszkań domów i działek i opracowała tysiące wycen nieruchomości.

Projekt smART jest kolejnym wyzwaniem spółki, która wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi, postanowiła stworzyć pierwszy w Poznaniu nowoczesny kompleks mikroapartamentów o powierzchni od 18,3 m2 do 28 m2 . Mikroapartamenty smART to samodzielne małe lokale, spełniające potrzeby współczesnych singli, nowocześnie i  funkcjonalnie urządzone o wysokim standardzie i świetnej lokalizacji.

W 5-piętrowym budynku mieszczą się  92  mikroapartamenty. Do wyboru klientów będą dwa warianty wykończenia : „pod klucz”, oraz wariant deweloperski dla chcących zagospodarować przestrzeń po swojemu. Klienci, którzy zdecydują się na wariant „pod klucz” otrzymają lokale o wysokim standardzie z nowocześnie i designersko wykończonymi pomieszczeniami:

  • łazienką wyposażoną w kabinę prysznicową z brodzikiem, armaturę sanitarną, lustro;
  • aneksem kuchennym zabudowanym meblami, z płytą ceramiczną, okapem, lodówką i pralką;
  • salonem wyposażonym w pełne oswietlenie oraz pełny komplet mebli, łączący w sobie sprytne rozwiązania aranżacyjne z funkcjonalnością.

Podłogi będą wykończone panelami oraz płytkami podłogowymi. Wykorzystanie systemów modułowych zabudowy pozwoli w sposób łatwy i szybki przekształcić powierzchnię mikroapartamentu w jadalnię, pracownię, salon czy sypialnię.
Dla klientów chcących zaaranżować przestrzeń według własnego pomysłu oferujemy pomoc naszych architektów, którzy przygotują dla Państwa unikalny projekt zgodny z indywidualnymi oczekiwaniami.
Budynek smART wyposażony jest w domofon, cichą i nowoczesną windę oraz wielostanowiskowy garaż podziemny dla zmotoryzowanych mieszkańców.  Dodatkowo każdy lokal jest wyposażony w Internet najnowszej generacji i TV.

PEWNA INWESTYCJA

Zakup  niewielkich metrażowo apartamentów położonych w atrakcyjnych lokalizacjach to bardzo atrakcyjna inwestycja w porównaniu do tradycyjnych metod inwestowania kapitału. Inwestycja taka przynosi nie tylko wzrost wartości w czasie, ale pozwala wygenerować również przychód z tytułu wynajmu. Niewątpliwie atrakcyjna jest możliwość odliczenia wartość podatku VAT (23%) przy zakupie mikroapartamentu na wynajem i to nie tylko od ceny zakupu lokalu ale i od ceny zakupu wyposażenia. Cena mikroapartamentu wykończonego „pod klucz” oraz całkowity zwrot podatku VAT daje możliwość zwrotu wyłożonego kapitału w krótkim czasie.
Kupując mikroapartament smART inwestor nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej , którą stanowi  prawo własności gruntu, oraz części wspólne budynku.