POMYSŁOWE ROZWIĄZANIA

 

PREZENTACJA smART ROZWIĄZAŃ

 

Mała przestrzeń już nie ogranicza. Pomysłowe rozwiązania smART do małego metrażu pomieszczeń pomogą uporządkować, zmieścić więcej i uprzyjemnić korzystanie z niewielkiej nawet przestrzeni. Całość zaprojektowana przez młodych i utalentowanych  architektów z firmy BNCH/Banach Architekci i wykonana przez firmę VOX.

Chcesz przyrządzić wykwintną kolację z winem dla przyjaciół. Nic prostszego! Funkcjonalnie i pomysłowo urządzona kuchnia już nie ogranicza.

 

Gotujesz. Przydało by się dodać trochę słodkiej papryki… Odwróć się, spiżarnia jest za Tobą. Schowasz w niej świeżo przyniesione zakupy, książki kucharskie, czy drobne sprzęty AGD

 

Potrzebujesz więcej miejsca do przyrządzania posiłków?  Przysuń stolik do blatu kuchennego.

Zrzut ekranu 2016-02-12 o 12.07.56

 

Przydałby się magazyn do przechowywania środków czystości, szatnia na ubrania wierzchnie, własna pralnia, czy garderoba? Pomyśleliśmy o wszystkim!

 

Wpadają do Ciebie znajomi i potrzebuje więcej miejsca? Schowaj biurko i stolik, poruszaj się swobodnie po pokoju.

Zrzut ekranu 2016-02-12 o 12.08.34

 

Znajomy się zasiedział, a jego ostatni autobus dawno już odjechał. Wyciągnij drugi materac spod łóżka. Możecie jeszcze trochę porozmawiać. Wpadli znajomi. Potrzebujesz ławy i dodatkowego siedziska? Wysuń je spod łóżka. Masz dużo rzeczy do schowania? Powiększ swoją przestrzeń o skrzynie pod łóżkiem.

 

Zaaranżuj półki według własnej wizji.

Zrzut ekranu 2016-02-12 o 12.23.20

 

Mała łazienka ogranicza? Porzućmy schematy .  Lustro z niewidoczną szafką na drobiazgi, kabina prysznicowa wyposażona w odpływ podłogowy zamiast standardowego brodzika, półka i wieszak na ręczniki, suszarka na mokre ubrania. Czego chcieć więcej?